Biuro Rachunkowe VIDE

Biuro Rachunkowe VIDE

Biuro Rachunkowe „VIDE” oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową firm produkcyjnych, usługowych i handlowych. Profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług gwarantują wydane przez Ministra Finansów Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu oraz wieloletnia praktyka księgowa.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia własnej firmy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy elastyczność i indywidualne podejście do każdej z prowadzonych firm. Pomagamy odnaleźć się w gąszczu zawiłych przepisów podatkowych, służymy radą dzięki czemu mogą Państwo liczyć na optymalizację kosztów prowadzenia działalności. Naszą wizytówką jest otwartość na Państwa potrzeby i oczekiwania.

W „VIDE” rzetelność i solidność idzie w parze z miłą i przyjazną atmosferą.

Zapewniamy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową na każdym kroku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, którą zgromadziliśmy przez ten czas, zapewniając najlepsze efekty naszym Klientom.

Księgi handlowe

To obligatoryjna forma rozliczeń dla spółek prawa handlowego

KPiR

Forma opodatkowania dla jednosobowych działalności gospodarczych

Kadry i płace

To rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które zatrudniają pracowników

Rozliczanie najmu

Zgodnie z obowiązującymi przepisami rozliczamy umowy najmu prywatnego

Poznaj nas!

Ewa durczewska

Właściciel

Od 1994 roku pracowała na stanowisku głównej księgowej w dużych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Absolwentka kierunku ekonometrii Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Od 2001 r. posiada certyfikat Ministra Finansów nr 26362/01. Założycielka Biura VIDE.

Aleksandra Socha

Właściciel

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego gdzie uzyskała tytuł magistra administracji ze specjalnością prawo podatkowe. Posiada również tytuł magistra na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada certyfikat Ministra Finansów nr 65791/2014 Z Biurem Rachunkowym VIDE związana od 2009 roku.